مدیریت اسپادانا فعالیت خود را از سال 1373 با اخذ مجوز بند ب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر اصفهان شروع کرد. خدا کرم فاتحی دهاقانی با بیش از 30 سال تجربه در امور گردشگری و جهانگردی( کارشناسی زبان انگلیسی- دانشگاه اصفهان-1351- شرکت در اولین دوره آموزشی راهنمایان جهانگردی- سال 1351) در سال 1375 موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری شد و در سال 1379 زیر نظر سازمان حج و زیارت و با اخذ مجوز مربوطه فعالیت در امور زیارتی را آغاز نمود. در حال حاضر این شرکت ضمن عضویت در یاتا مجهز به سیستم های رزرواسیون پروازهای داخلی و بین المللی- قطار و اتوبوس- رزرو هتل در ایران و کلیه کشورها می باشد.

از دیگر فعالیت های ما برگزاری تورهای داخلی و خارجی – نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی- طبیعت گردی- ورزشی- بلیط و ویزای امارات و … می باشد.

مدیریت اسپادانا تلاش نموده با شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی و بازاریابی از طریق شبکه جهانی اینترنت در جذب گردشگر خارجی موفقیت هایی را کسب نماید.

خط مشی ما صداقت در کار، احترام به ارباب رجوع می باشد. که بحمدلله و به همین خاطر رضایتمندی کامل مراجعین به این دفتر فراهم بوده است.

دریافت ببیش از 10 لوح سپاس و تقدیر( که تصویر آنها در ذیل قابل مشاهده است) از مقامات مختلف موید ادعا می باشد.

با اسپادانا با خاطری آسوده سفر کنید.